Antakiai ir blakstienos

Antakiai ir blakstienos
Antakių korekcija pincetu - 7€, 10min.

Teisingai parinkta antakių forma padeda subalansuoti veidą ir įrėminti akis.

Antakių korekcija vašku + pincetu - 7€, 10min.

Teisingai parinkta antakių forma padeda subalansuoti veidą ir įrėminti akis. Antakių korekcija vašku rekomenduojama, kai yra daug smulkių plaukelių. Po antakių korekcijos vašku, antakių forma papildomai pakoreguojama dar pincetu.

Antakių dažymas cheminiais/geliniais dažais - 8€, 20min.

Dažymas atliekamas specialiais antakių bei blakstienų dažais.                                                                  Spalva parenkama pagal Jums tinkamą toną, atsižvelgiant į odos ir plaukų spalvą ir pageidavimus.
Spalvos: šviesiai ruda, tamsiai ruda, pilka (grafito), juoda.

Antakių dažymas cheminiais/geliniais dažais + korekcija pincetu / vašku - 15€, 30min.

Spalva parenkama pagal Jums tinkamą toną, atsižvelgiant į odos ir plaukų spalvą ir pageidavimus.  Spalvos: šviesiai ruda, tamsiai ruda, pilka (grafito), juoda. 

Antakių ir blakstienų dažymas cheminiais/geliniais dažais, antakių korekcija pincetu / vašku - 20€, 30min.

Antakių ir blakstienų dažymui spalva parenkama pagal Jums tinkamą toną, atsižvelgiant į odos ir plaukų spalvą bei Jūsų pageidavimus. Galima rinktis juodą, juodai-mėlyną, rudą ar grafito spalvas.  Blakstienoms įprastai renkamasi juoda ar mėlynai-juoda spalva, labiau pabrėžianti akių kontūrą ir spalvą. Antakių forma pakoreguojama pincetu ar vašku. Teisingai parinkta antakių forma padeda subalansuoti veidą ir įrėminti akis.

Antakių laminavimas + korekcija vašku/pincetu - 25€, 45min.
Antakių laminavimas + korekcija vašku/pincetu + dažymas cheminiais/geliniais dažais - 30€, 60min.
Blakstienų dažymas - 8€, 15min.

Dažymas atliekamas specialiais antakių bei blakstienų dažais. Blakstienoms įprastai renkamasi  mėlynai-juoda spalvą, kuri labiau pabrėžtų akių kontūrą ir spalvą, tačiau tai pat galima dažyti juoda bei ruda spalvomis.

Blakstienų ilgalaikis cheminis rietimas + dažymas - 35€, 50min.

Wimpernwelle eyelash perming – ilgai išliekantis blakstienų užrietimas, kuris suteiks Jūsų akims išraiškingumo! Skaityti apie šią procedūrą plačiau…

Blakstienų ilgalaikis cheminis rietimas ir dažymas + antakių korekcija ir dažymas - 50€, 60min.

Wimpernwelle eyelash perming – ilgai išliekantis blakstienų užrietimas, kuris suteiks Jūsų akims išraiškingumo! Skaityti apie šią procedūrą plačiau…

Blakstienų ir antakių laminavimas + dažymas cheminiais/geliniais dažais + Botox terapija + antakių korekcija vašku/pincetu - 60€, 90min.
Blakstienų laminavimas + Botox terapija - 30€, 60min.
Blakstienų priklijavimas kuokšteliais - 1vnt.-0.5€, 5-30min.

Dirbtinių blakstienų dėka natūralios blakstienos atrodys ilgesnės ir tankesnės, o Jūsų akys išraiškingesnės. Priklijuojamos blakstienos pagrąžins ryškų makiažą, o subtiliam – suteiks puošnaus natūralumo. Tam, kad blakstienos atrodytų natūraliai, dažniausiai vienos akies blakstienų priauginimui reikia apie 3-5 blakstienų kuokštelių. Blakstienos laikosi iki 1 savaitės.

Po blakstienų priauginimo procedūros nerekomenduojame: valyti akių, prausti akių po vandens srove, plaukioti. Galima naudoti makiažo valiklius, kurių sudėtyje nėra aliejinių medžiagų (oil-free), tokiu būdu blakstienos ilgiau išliks. Akių netrinkite ir nevalykite rankšluosčiu, blakstienoms leiskite pačioms išdžiūti. Niekada jėga netraukite blakstienų. Tam yra naudojamos specialūs dirbtinių blakstienų klijų nuėmimui skirti tirpikliai.