Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/home/veunui/domains/veiduikunui.lt/public_html/wp-content/plugins/wow-carousel-for-divi-lite/wow-divi-carousel-lite.php/languages/divi-carousel-lite-en.mo) is not within the allowed path(s): (/home/veunui/domains/veiduikunui.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/veunui/domains/veiduikunui.lt/public_html/wp-includes/l10n.php on line 783

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/home/veunui/domains/veiduikunui.lt/public_html/wp-content/plugins/wow-carousel-for-divi-lite/wow-divi-carousel-lite.php/languages/divi-carousel-lite-en.mo) is not within the allowed path(s): (/home/veunui/domains/veiduikunui.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/veunui/domains/veiduikunui.lt/public_html/wp-includes/l10n.php on line 783
BIO OXY INFUSION – deguonies mezoterapija be injekcijų!
BIO OXY INFUSION

BIO OXY INFUSION

deguonies mezoterapija be injekcijų !

Bio Oxy Infusion – deguonies mezoterapija be injekcijų! 1 iš 6 procedūru: drėkinanti, raminantri, balinanti, regeneruojanti, priešraukšlinė, galvos odai  nuo plaukų slinkimo. Akivaizdus rezultatas jau po pirmosios procedūros!

Tai revoliucinis odos atjauninimo metodas, drėkinantis ją ląstelių lygyje, mažinantis raukšles ir prisotinantis energijos. Tai visiškai nauja kosmetologijos sritis!

Naujausia technologija, pagrįsta gryno deguonies parcialinio (arba dalinio) slėgio bei serumų su aktyviaisiais komponentais naudojimu. Deguonies mezoterapijos be injekcijų metodas leidžia įvesti veikliąsias medžiagas giliai į odą, nenaudojant adatų, be skausmo ir be šalutinio poveikio, ne turi amžiaus apribojimų, po procedūrų nereikalingas atsikūrimo laikotarpis! Procedūros, kurių metu naudojamas  aparatas Bio Oxy Infusion, – modernus ir moksliškai pagrįstas būdas, leidžiantis panaudoti gryno deguonies (96 %) parcialinio (arba dalinio) slėgio padidėjimą sklandžiam veikliųjų medžiagų įvedimui, nepažeidžiant audinių į sunkiausiai pasiekiamus gilesnius epidermio sluoksnius (per raginį ir blizgųjį sluoksnius), ir toliau per tarpląstelines erdves veikliosios medžiagos prasiskverbia į pamatinį ląstelių sluoksnį, kur jos sudaro astargas (rezervą). Deguonies mezoterapija be injekcijų Bio Oxy Infusion leidžia dar ilgą laiką naudoti šias atsargas, nes saugomos aktyviųjų medžiagų dalelės gali lengvai pasiskirstyti kituose odos sluoksniuose. Procedūros metu ląstelių membranos laidumas padidėja beveik 400 kartų, taip pat padidėja aktyvių medžiagų, esančių specialiuose kosmetikos preparatuose, pasisavinimas. Procedūrose naudojamos specialios mažos molekulinės masės serumai, sukurti įvairioms veido, kūno ar galvos odos problemoms spręsti: lėtina senėjimo procesus, veikia priešuždegiminiai, atgaivina, balina, turi botulino toksino poveikio efektą.

Šiame aparate vyksta sudėtingi technologiniai procesai, kurių metu susidaro grynas koncentruotas deguonis (96 %). Bio Oxy Infusion procedūros poveikio pagrindą sudaro tai, kad epidermio ląstelės deguonį gauna ne iš kraujo, o tiesiogiai iš oro, kuriame yra tik 16–20 % deguonies. Bio Oxy Infusion aparatas padidina deguonies koncentraciją ore iki 96 % ir jo slėgį, todėl labai suaktyvėja medžiagų apykaitos procesai epidermio ląstelėse. OxyDermié aparate susidaręs deguonis yra suslegiamas ir perduodamas į „šautuvą“, kurio antgalis formuoja ploną deguonies srovę ir nukreipia ją į odos paviršių su slėgiu, kurio dydis pasirenkamas Bio Oxy Infusion aparato valdymo panelėje. Suspaustas deguonis kartu su aktyviu serumu pasiskirsto odoje, – taip serumas įvedamas į epidermį iki pat pamatinio sluoksnio. Be to, deguonis prasiskverbia į odą į 266–375 mikrometrų gylį, t. y. pasiekia dermos lygį. Prisotinus odą deguonies, normalizuojama medžiagų apykaita, greitėja regeneracijos procesai, atsikuria sveikos odos ir plaukų išvaizda. Sinerginis dviejų technologijų veikimas – grynasis deguonis kartu su aktyviais serumų komponentais – suteikia daug didesnį poveikį negu kitos analoginės procedūros.

Procedūra Bio Oxy Infusion  yra visiškai neinvazinė, neskausminga, kosmetinė alternatyva klasikinei mezoterapijai atliekama labai maloniai – procedūros metu jaučiama tik vėsi koncentruoto deguonies srovė. Atsižvelgiant į pasirinktą serumą, atitinkamas rezultatas gaunamas vos per 20 minučių ir matomas  jau po pirmosios procedūros! Deguonies mezoterapija  puikiai tinka ir gali būti derinama su rūgštiniu šveitimu, mikrodermabrazija,  mikroadatinė ir ultragarso terapija.

Deguonies mezoterapijos be injekcijų Bio Oxy Infusion pranašumai:

 • procedūros nepažeidžia odos paviršiaus ir yra visiškai neskausmingos, ypač lyginant su invaziniais metodais,
 • rezultatas matosi iš karto ir išlieka ilgam,
 • procedūra nesukelia jokio diskomforto,
 • po procedūros nebūna komplikacijų, nėra šalutinio poveikio,
 • procedūrai atlikti nėra amžiaus apribojimo ir kontraindikacijų,
 • po procedūros nereikalingas atsikūrimo laikotarpis.

Procedūros poveikis:

 • Bio Oxy Infusion yra puikus odos priežiūros būdas,tinkantis ne tik veido, bet ir galvos odai! Deguonies mezoterapija be injekcijų Bio Oxy Infusion skatina plaukų augimą, jie tampa stipresni ir elastingesni, natūraliai blizga, atkuriamas galvos odos drėgmės balansas,
 • reguliariai atliekant procedūras, oda įgauna natūralią ir sveiką išvaizdą,
 • procedūra leidžia pakankamai greitai atsikratyti pigmentinių dėmių bei inkštirų,
 • atkuriamas odos elastingumas ir stangrumas,
 • oda giliai drėkinama,
 • lyginamos smulkios ir gilios mimikos raukšlės,
 • gerinama mikrocirkuliacija, skatinanti ląstelių prisisotinimą deguonimi,
 • stiprinamas apsauginis odos barjeras,
 • tarpląstelinė limfa, jungiamasis audinys ir pamatinis sluoksnis prisotinami deguonies.

Bio Oxy Infusion procedūra rekomenduojama esant:

 • sumažėjus odos stangrumui ir elastingumui,
 • deguonies trūkumui,
 • mimikos ir amžiaus raukšlėms,
 • fotosenėjimo požymiams,
 • sausai, dehidratuotai odai,
 • pabrinkimų ir tamsių ratilų paakiuose profilaktikai bei pašalinimui,
 • hiperpigmentacijos korekcijai,
 • jaunatvinių spuogų (aknės) korekcijai ir profilaktikai,
 • randų korekcijai,
 • odos atsikūrimui po mikrodermabrazijos, cheminio švietimo, lazerio procedūrų, nudegimų,
  celiulito ir strijų korekcijai, odos tonusui gerinti,
 • plaukų slinkimui, lėtam jų ataugimui.

Priklausomai nuo pasirinkto serumo atitinkamas rezultatas gaunamas vos per 20 minučių jau po pirmos procedūros! Siekiant geriausio rezultato, būtina kartoti procedūras vidutiniškai nuo 4 iki 6 kartų kartą per savaitę, vėliau atlikti palaikomąsias procedūras vieną kartą per mėnesį.