Thesera

Thesera

THESERA L veido procedūra su natūraliais neinvaziniais tirpstančiais siūlais

Dėka THESERA technologijų “greitas stangrumas” tapo įgyvendinamas. Niekas nesensta be raukšlių, o neelastingą odą, neišraiškingą žandikaulio liniją ir gilias nazolabialinės raukles turintys žmonės gali atrodyti vyresni, nei yra iš tikrųjų. Dauguma žmonių paprastomis neinvazinėmis ir neskausmingomis procedūromis nori atjauninti savo odą, sugąžinti jai jaunatvišką išvaizdą. THESERA sprendimas – THESERA L stangrinančios procedūros su tirpstančiais nechirurginiais siūlais.

Rezultatyvus odos stangrinimas ir raukšlių mažinimas paremti 5 žingsnių programa, kuri užtikrina:

  • Didesnį stangrumą
  • Porų mažinimą
  • Elastingumo didinimą
  • Raukšlių mažinimą
  • Apimties ir tūrio didinimą

THESERA L procedūros funkcijos ir poveikis:

Saugus odos stangrinimas ir kėlimas natūraliais tirpstančiais siūlais, nenaudojami dirbtiniai skausmingai injekuojami PDO siūlai
TDN technologija:

  • padeda absorbuoti jau ištirpintus siūlus
  • nereikalingos adatos ir dūriai
  • Momentinis ir ilgalaikis  efektas.

Geriausiems rezultatams pasiekti rekomenduojamas 4 procedūrų kursas.

THESERA daugiafunkcė aminorūgščių procedūra
Išskyrus vandenį, baltymai sudaro didžiausią mūsų kūno dalį. Amino rūgštys yra minimalus struktūrinis baltymų vienetas. Jos būtinos visų žmogaus kūno audinių augimui, vystymuisi, priežiūrai ir atsistatymui. Esant aminorūgščių trūkumui pasireiškia tokios odos problemos kaip aknė, odos sausumas, jautrumas, raukšlės, hiperpigmentacija.

Šie produktai skirti norint atkurti pažeistą odos pusiausvyrą naudojant 17 aminorūgščių kompleksą,  antioksidantus ir laukinių augalų ekstraktus.

Intensyviai drėkinanti procedūra THESERA H

Ši THESERA H procedūra padeda užkirsti kelią drėgmės praradimui, stiprina odos atsparumą bei suteikia jai švytėjimo. Odos senėjimo požymiai, tokie kaip raukšlės, odos sausumas ar pigmentacija dažnai atsiranda dėl dehidratacijos. Žmogaus organizmas ties 40 gyvenimo metais praranda gebėjimą absorbuoti vandenį bei išskirti odą apsaugančius riebalus. Kuo stipresnė dehidratacija, tuo greitesnis senėjimo procesas.

Dėka šios procedūros stimuliuojama akvaporinų veiklą, gerina drėgmės lygį odoje. Akvaporinai kitaip vadinami vandens kanalais. Tai ląstelių membranose esantys baltymai, kurie palengvina vandens transportavimą į ląstelę ir iš jos. Esant aktyviems akvaporinams sklandžiai vyksta vandens mainai, ko pasekoje, oda yra geriau pridrėkinama.

Procedūros metu atliekamas THESERA Dermaling masažas. Ši technika pašviesina odos toną pašalindama odoje esančius toksinus, gerina limfotaką, sustiprina odos atsparumą bei pagerina kraujotaką, odos elastingumą.

Visa procedūra yra skirta intensyviam odos drėkinimui
4 pagrindiniai žingsniai drėgmės atstatymui ir akvaporinų stimuliacijai
Odos aktyvinimas neinvazine karboksiterapija
Ląstelių aktyvinimas druskų ir aminorūgščių pagalba
Rezultatas: pridrėkinta ir švytinti oda