Atsiliepimai

''

Pas kosmetologe Olga lankausi jau ne pirmus metus! Tikra savo srities specialiste! Labai patogu, kad pas viena meistre galima susitvarkyti ir veida ir pasidaryti depiliacija. Rekomenduoju 🙂

Greta B.

"

Olga puiki specialistė, depiliacija greita kokybiška ir nei vieno plaukelio😊

Liudmila I.

"

Olga Rinkevič profesionali ne vienerių metų patirtį turinti kosmetologė. Profesionaliai atlieka procedūras. Rekomenduoja būtent tas, kurių reikia ir yra pačios efektyviausios. Visada maloniai patars ir pakonsultuos rūpimais grožio ir jaunystės klausimais. Olga Rinkevič pasitikiu ir rekomenduoju!

Vilma O.

"

Be galo esu dėkinga kosmetologei Olgai už atjaunėjusią ir neįtikėtinai pagražėjusią veido odą (veidą ir kaklą). Greitai atsikračiau nepageidaujamų raukšlių, prarasto veido stangrumo. Visa tai kosmetologės Olgos dėka. Rekomenduočiau kreiptis, ieškantiems profesionalaus ir idealiai išmanančio savo darbą specialisto. Malonus bendravimas, puikūs rezultatai, parinktos priemonės, kurios nė karto nenuvylė, jauki salono aplinka visada nuteikia pozityviai, nuotaikingai.

"

pirma karta gyvenime lankiausi del veido proceduru.. nieko nezinojau apie veido prieziura, tai ir parinko proceduras ir kol dare papasakojo ir kokiu priemoniu reikia priziurint veida. Labai smagu! Rekomenduoju!

Gabrielė

"

Nuostabi meistrė! Esu labai patenkinta rezultatu ir patirtimi.✨

Julija

Parašykite savo atsiliepimą → kunuiirveidui@gmail.com