Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/home/veunui/domains/veiduikunui.lt/public_html/wp-content/plugins/wow-carousel-for-divi-lite/wow-divi-carousel-lite.php/languages/divi-carousel-lite-en.mo) is not within the allowed path(s): (/home/veunui/domains/veiduikunui.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/veunui/domains/veiduikunui.lt/public_html/wp-includes/l10n.php on line 783

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/home/veunui/domains/veiduikunui.lt/public_html/wp-content/plugins/wow-carousel-for-divi-lite/wow-divi-carousel-lite.php/languages/divi-carousel-lite-en.mo) is not within the allowed path(s): (/home/veunui/domains/veiduikunui.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/veunui/domains/veiduikunui.lt/public_html/wp-includes/l10n.php on line 783
Mechaninis odos valymas - VK
Mechaninis odos valymas

Mechaninis odos valymas

Kokį būdą pasirinkti: mechaninį, ultragarsu, rūgštimi?

Mechaninis odos valymas – tai laiko patikrinta ir pati efektyviausia odos higienos procedūra, padedanti ne tik atgauti odos skaistumą, bet ir atsikratyti spuogelių. Jos metu vyksta sveikatinimo procesas – atveriamos poros, iš gilesnio odos sluoksnio pašalinami komedonai (nešvarumai). Pašalinami tik tie komedonai, kurie būna pakankamai subrendę valymo metu. Todėl dažniausiai rekomenduojama atlikti ne vieną, o 3–4 odos valymo procedūrų seriją kas keletą savaičių. Veido valymą reikėtų atlikti reguliariai, taip pat galima taikyti  ne tik veido bet ir kaklo, krūtinės, nugaros sritims. Veido valymas  gali būti taikomas atskirai arba derinant su kitomis estetinėmis procedūromis. Valymas būtinas bet kokio tipo odai.

Procedūros dažnumas priklauso nuo odos tipo:

 • riebią ir mišrią odą reikėtų valyti dažniau, jei oda labai užteršta, padarykite veido valymą  bent kartą per mėnesį.
 • sausa oda labai jautri ir jos poros labiau užsidariusios, jas atverti daug sunkiau negu riebios odos, padarykite veido valymą kartą per 3-6 mėn. Prisiminkime, kad oda daigiausia užteršiama iš vidaus, ne išorės, todėl gilesnis veido valymas itin reikšmingas.

Svarbu! Kuo geriau oda sudrėkinta, tuo mažiau skauda! Tai labai dažnai iš pradžių reikia atstatyti drėgmės pusiausvyrą odoje ir tik po to atlikti veido valymo procedūras. Tą pačią dieną, kai buvo atlikta veido valymo procedūra, nepatartina degintis saulėje, eiti į soliariumą, jeigu yra galimybė, nenaudoti makiažo priemonių.

Procedūros eiga:

 •  nuvalymas
 •  mechaninis šveitimas
 • enziminis šveitimas (papildomai, pagal poreikį)
 •  brinkinimas, odos poroms atverti
 • tonizavimas
 • mechaninis veido odos valymas-pašalinami inkštirai (komedonai)
 • odos dezinfekavimas
 • d’arsonvalizacija (papildomai, pagal poreikį)
 • priešuždegiminė  raminanti  kaukė
 • paakių kaukė (papildomai, pagal poreikį)
 • drėkinanti, raminanti alginatine kaukė (papildomai, pagal poreikį)
 • tonizavimas
 • priešuždegiminis, valantis serumas (papildomai, pagal poreikį)
 • veido ir paakiu kremas pagal  odos tipą ir būklę
 • individuali konsultacija ir patarimai, kaip teisingai prižiūrėti veido odą.

Procedūros metu  kosmetologas su jumis pasikalbės apie jūsų veido priežiūros įpročius ir patars kaip reikėtų juos koreguoti. Dažniausiai žmonės nustemba ir supranta, kad kažką darė ne taip. Nereikėtų gėdytis, kad kažko nežinote ar nesuprantate juk tam ir yra kosmetologas, kad jums paaiškintų ir padėtų.

Kodėl reikia valyti veidą?

Spuogeliai, kurie vadinami komedonais, – tai problema, varginanti daugiau nei 80 %  gyventojų. Jie atsiranda ir dėl užterštos aplinkos ir dėl gyvenimo būdo. Mūsų prakaito liaukos nuolat išskiria tam tikras riebalines medžiagas. Atsiradusios odos paviršiuje, šios riebalinės medžiagos susimaišo su suragėjusių odos ląstelių dalelėmis. Esant normaliam odos atsinaujinimo ciklui ląstelės apsivalo savaime, bet veikiamos streso, hormonų svyravimų, kai nuolat neišsimiegama, netaisyklingai maitinamasi, galiausiai susirgus vidaus organų ligomis, kai gausiau prakaituojama, ląstelių atsinaujinimo ciklas sulėtėja. Dėl to užsiteršia odos paviršius, negyvos ląstelės šalinamos vangiau, prakaito liaukos užsikemša ir liaujasi normaliai funkcionavusios, jos padidėja, odos paviršiuje atsiranda  juodų taškelių. Kadangi komedonai susidaro ne odos paviršiuje, o giliau viduje, jokie kremai nepadės jų atsikratyti. Smulkios poros puikiai valomos kaukių pagalba. Normalizuojama odos  riebalų pusiausvyra. Lyginamas odos porų reljefas, pagerina jos spalvą. Veido odos valymo rezultatas –  ženkliai gaivesnė, skaistesnė ir lygesnė oda. Odą išlygins ir skaistumą grąžins tik profesionalus veido valymas.

Daugybę moterų atbaido draugių komentarai, kad mechaninis veido valymas – skausminga procedūra, po kurios dar apie keletą dienų oda gali būti paraudusi, sudirgusi. Tai nedarykite veido valymo prieš jums svarbų įvykį. Taip, veido valymas – šiek skausmingas procesas, tačiau jis būtinas, o dėl jo teikiamos naudos tikrai verta šiek tiek pakentėti.